Çağrı Merkezi: 0850 255 1063

Sıkça Sorulan Sorular

trendnoktasi.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve trendnoktasi.com tarafından saklanmamaktadır

trendnoktasi.com üzerinden bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express) ve ya banka havalesi yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

trendnoktasi.com üzerinden satın alınan gönderileri anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile, göderilmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu :319767575

trendnoktasi.com'da ürünlerin kargoya teslimat süresine genelde 1 ile 3 iş günü içerisindedir. Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra genellikle İstanbul içerisine 2 iş gününde, diğer illere ise 4-6 iş gününde ulaşmaktadır.

Havale ile sipairşlerinizde ödeme bildirim formunu doldurmak zorunludur. Aynı gün içerisinde saat 17:00'a Kadar ödemesi yapılmayan siparişler otomatik olarak sistem tarafından iptal edilecektir. Havale siparişlerinde havale açıklama kısmına mutlaka sipariş numarası yazılmalıdır.

• Değişimlerinizi Yurtiçi kargodan firmamızın anlaşmalı olduğu fiyatlarla çok daha uygun olarak gönderebilirsiniz.

• Kargonuzu teslim ederken firmamızın kodunu belirtmeyi unutmayın. Firma kargo kodu almak için "İade ve Teslimat” sorusundaki adımları takip edin.

• Değişimler değişim ürünü trendnoktası gönderirken kargo ücreti firmamıza aittir

Anlaşmalı Olduğumuz Kargoların Kapıda Ödemesi Muvcuttur.

Hafta içi 09:00 – 19:00 o Cumartesi 09:00-13:00 saatlerinde teslimat yapılır. Pazar günü teslimat yapılmaz.

• Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında açın. Paket içeriği eksik veya yanlışsa: 1. Kargoyu kesinlikle teslim almayın. 2. Kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı” tutturun. 3. Ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte trendnoktası'na geri gönderin. 4. Durumla ilgili aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçin. a.Çağrı Merkezi olan 0541 468 4575 arayarak yada WhatsApp dan iletişime geçebilirsiniz.